Kafe Dekafeinato 250gr

L1,090.00

E lehtë dhe kremose.

SKU: 31217 Kategoritë: ,
Description

Përbëhet nga kafeje natyrale dhe të larë, ndjehen aromrat e bukës së pjekur, çokollatë, karamel.

Shënime
Weight 0.250 kg