Kafe Dekafeinato E Bluar 250gr

L990.00

 

Kafe e bluar,e lehtë dhe kremose.

SKU: 31333 Kategoritë: ,
Description

Përbëhet nga kafeje natyrale dhe të larë, ndjehen aromrat e bukës së pjekur, çokollatë, karamel.

Shënime
Weight 0.250 kg