Kafe Dekafeinato In Cialda 100 copë

L4,990.00

E lehtë dhe kremose.

SKU: 31047 Kategoritë: ,
Description

Përbëhet nga kafeje natyrale dhe të larë, ndjehen aromrat e bukës së pjekur, çokollatë, karamel.