fbpx
 

Kafe Dekafeinato Macinato

L2,250.00

E lehtë dhe kremose.

Përbëhet nga kafeje natyrale dhe të larë, Perceptohen aromrat e bukës së pjekur, çokollatë, karamel .

Paketimi 60 copë

SKU: 31040 Kategoritë: ,
Description

Paketohen në bustina me një dozë të vetme prej 7.2 gramë.