Kafe Golden Sack Degustazione 250gr

L890.00

Kafe e Bluar ,delikate dhe e rrumbullakët.
Golden Sack është një kafe shumë e freskët, shumë e ëmbël, me një shije të pastër me aromë frutash dhe lulesh.

SKU: 31332 Kategoritë: ,
Description

E përbërë nga kafe natyrale dhe të larë, shfaqen aromrat e kajsisë, hurmës së pjekur, çokollatës, bajameve dhe agrumeve. Kjo kafe është një nga më të njohurat në kafenetë Pascucci.