fbpx
 

MUG “OMNIA VINCIT AMOR”

L645.00

Filxhan tip Mug lindi dhe u përhap në New York gjatë Luftës së Dytë Botërore duke u bërë simbol i marinës ushtarake amerikane. Trashësia e porcelanit lejon një ulje të menjëhershme të temperaturës së lartë të një kafeje të filtruar dhe ruan temperaturën e saj ideale për më gjatë.

8 in stock

SKU: 51120 Kategoritë: ,