Çaj Jeshil Xhinxher & Limon

L1,780

Caj jeshil me xhenxhefil dhe limon, i rritur organikisht.

Antioksidues, dobesues dhe energjik.

Përbërësit: çaj jeshil * (78%), limoni *, rrënjë jamball *, xhenxhefil * (5.6%), aromatizues natyral, gjethe menteje *, lëvore limoni * (1%), piper i zi *

SKU: 42494 Kategoritë: ,
Shënime
Weight 0.200 kg