Çaj Lule Kamomili

L1,650

Lule të plota kamomili për infuzion

Qetesues

Përbërësit: lule kamomili (100%)

Mbajeni në një vend të ftohtë dhe të thatë. Udhëzimet e përgatitjes: 20-25 g / l; ujë në 100 ° C; 5-7 min. Vlerat mesatare ushqyese për 100 ml produkt të përgatitur sipas udhëzimeve:

Energjia: 4 kJ / 1 kcal

Yndyra: <0,5 g

Prej të cilave acide yndyrore të ngopura: 0 g

Karbohidratet: <0,5 g

Nga të cilat sheqernat: <0,5 g

Proteina: <0,5 g Kripë: <0,01 g

SKU: 42484 Kategoritë: ,
Shënime
Weight 0.08 kg