DECA Kapsule Biodegradabile

L1,250

Paketimi: 25 kapsula

100% Fibra vegjetale

E tretshme. E bërë me fibra të cilat zakonisht degradojnë në natyrë

Nuk përmban metalet dhe derivatet e plastikës të dëmshme per shendetin dhe  mjedisin .

53 in stock

SKU: 36051 Kategoritë: ,
Përshkrimi

Përshkrimi: Tipikiteti italian e karakterizon këtë përzierje. Një kafe pa kafeinë, por me aromë dhe trup tipik për një filxhan ekspres italian.

Përshkrimi i shijimit: Një filxhan i pastër, me shije të plotë dhe të ekuilibruar. Shijet e kafesë së pjekur, çokollatës dhe karamelit me ëmbëlsinë e theksuar imponohen mbi çdo aromë tjetër.

Aromat kryesore: E thekur, karamel, kore buke, shurup malt, çokollatë e zezë.

Kafeina / CAFFEINE:0,05 %

Pjekja / ROASTING:MEDIA / MEDIUM

Fortesia/ STRENGHT: Jo shume e Forte / LIGHTLY STRONG