Kafe Classic

L2,850

Kokërr e thjeshtë, e trashë dhe e fortë.

Classic është receta më e vjetër e Pascucci Caffe.

Eshtë një kafe e thjeshtë, e plotë dhe kremoze ​​me një përqindje të lartë të kafeinës.

6 in stock

SKU: 31013 Kategoritë: ,
Përshkrimi

E përbërë nga kafe vetëm natyrale, në të cilën shfaqen shenjat e lagështires së tokes të kafes Indiane Robuste të thara nga erërat monsone.

Arabica Haitiane dhe ajo Braziliane e ëmbëlsojnë duke sjellë arome çokollatë, frutave të pjekura dhe frutave të thata, si dhe një notë të pasur të kores së bukës të thekur.

Shënime
Weight 1 kg