Kafe Golden Sack 250gr

L950

Kokerr e pasur ,rrumbullake ,delikate.

Golden Sack është një kafe shumë e freskët, shumë e ëmbël, me një shije të pastër dhe aromë frutash dhe lulesh. E përbërë nga kafe natyrale dhe të larë, shfaqen aromat e kajsisë, hurmës së pjekur, çokollatës, bajameve dhe agrumeve.

Kjo kafe është një nga më të njohurat në kafenetë Pascucci.

4 in stock

SKU: 31212 Kategoritë: ,
Përshkrimi

SASIA: 250 g

PERDORIMI: Espresso, Moka, Filtër

PJEKJA: E lehte

PROCESI: Mbledhur dhe trajtuar me metodë natyrale dhe të larë.

 

Shënime
Weight 0.250 kg