Shurup Frut Pasioni Plus

L1,610

SHURUP FRUT PASIONI

perfekte për përgatitjen e ëmbëlsirave, granitave apo koktejeve.

Shumë i përqendruar.

SKU: 6159669 Category:
Përshkrimi

SHURUP FRUT PASIONI

perfekte për përgatitjen e ëmbëlsirave, granitave apo koktejeve.

Shumë i përqendruar.

Përbërësit: sheqer, lëng frut pasion dhe tul (30%), ujë, acid citrik acidifikues, aromatizues natyral, ngjyrues beta-karoten, antioksidant acid L-askorbik.

GLUTEN FREE

Shkundni para përdorimit.

Dozimi: 1 pjesë shurup + 6/8 pjesë ujë.

Për përdorim profesional.