Shurup Luleshtrydhe Plus

L1,610

SHURUP LULESHTRYDHESH.

perfekte për përgatitjen e ëmbëlsirave, granitave apo koktejeve.

Shumë i përqendruar.

SKU: 6159667 Category:
Përshkrimi

SHURUP LULESHTRYDHESH.

perfekte për përgatitjen e ëmbëlsirave, granitave apo koktejeve.

Shumë i përqendruar.

Përbërësit: sheqer, lëng dhe tul luleshtrydhe (30%), shurup glukoze, ujë, koncentrat perimesh (karota, rrush pa fara e zezë), acid citrik acidifikues, aromatizues natyral.

GLUTEN FREE

Shkundni shishen përpara përdorimit

Dozimi: 1 pjesë shurup + 6/8 pjesë ujë.

Për përdorim profesional.