Amarena Garnish

L1,850

Amarena Fabbri është gjysmë e ëmbëlsuar dhe e ruajtur në shurup, sipas të njëjtës recetë sekrete të kaluar ndër breza.

SKU: 6110920 Category:
Përshkrimi

Amarena Fabbri është gjysmë e ëmbëlsuar dhe e ruajtur në shurup, sipas të njëjtës recetë sekrete të kaluar ndër breza.

Përbërësit: qershi e egër, sheqer, shurup glukoze, ujë. lëng qershie e egër (4%), acidifikues acid citrik, ngjyrues me antioksidantë nga bimët, aromatizues natyral, qershi e egër e përdorur: 51g për 100g e produktit të përfunduar.

GLUTEN FREE

Dozimi: sipas nevojës.

Për përdorim profesional.