Ginger

L1,650

Ginger Fabbri. I zhytur në një shurup të imët me shafran të Indisë. Përbërësi i përsosur për shumë nga recetat tuaja të ëmbla dhe të kripura.

SKU: 6981001 Category:
Përshkrimi

Ginger Fabbri. I zhytur në një shurup të imët me shafran të Indisë. Përbërësi i përsosur për shumë nga recetat tuaja të ëmbla dhe të kripura.

Përbërësit: sheqer, xhenxhefil i ëmbëlsuar (sheqer, xhenxhefil) (30%), ujë, shurup glukoze, acid citrik acidifikues, ekstrakt shafran i Indisë (0.14%), ekstrakt xhenxhefili (0.12%), aromë natyrale portokalli me aromatizues të tjerë natyralë, koncentrat perimesh (patate e ëmbël , mollë, karotë e zezë).

GLUTEN FREE

Dozimi: sipas nevojës