Kafe Mild 250gr

L855

Mild ishte receta e parë që prezantoi kafen e larë në botën Pascucci. Lindur si një evolucion i natyrshëm i paraardhësit të saj Klasik.

Eshtë një kafe e fortë dhe e ëmbël me një shije të pastër dhe të freskët, e pasur me nuanca aromatike, dense dhe kremoze. Përbëhet nga kafe natyrale dhe e larë, shfaqen aromrat e çokollatës, frutave të pjekur, arrës së gjelbër, frutave të thata dhe agrumeve.

7 in stock

SKU: 31211 Kategoritë: ,
Përshkrimi

PRODUKTI: Përzierje kafeje të pjekur

SASIA: 250 g

PERDORIMI: Espresso, Moka

PJEKJA:E Lehte

 

Shënime
Weight 0.250 kg