Çaj Fruta Pylli

L1,650

Përzierje e frutave të ndryshme për infuzion ,200 g

Aromatik

Përbërësit: pjesë të mollës së tharë (30.8%), lule hibiscus, plep (18.3%), trëndafil qen, aromë, manaferra në përmasa të ndryshme (1.5%)

Mbajeni në një vend të ftohtë dhe të thatë.

Udhëzimet e përgatitjes: 20/25 g / l; ujë në 100 ° C; 7-10 min.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 ml produkt të përgatitur sipas udhëzimeve:

Energjia: 13 kJ / 3 kcal

Yndyra: <0,5 g

Prej të cilave acide yndyrore të ngopura: <0,1 g

Karbohidratet: 0.7 g

Prej të cilave sheqerna: 0.3g

Proteina: 0.1g

Kripë: 0,025 g

SKU: 42481 Kategoritë: ,
Shënime
Weight 0.200 kg