Sale

Çaj I Kuq Në Filtër

L500

Bazuar në çajin e kuq të Pu-erh, çajin jeshil dhe hibiscus, i cili përzihet me prekjen e lehtë të acidit të luleshtrydheve, ananasit dhe kivitit.

E përkryer për ata që kujdesen për trupat e tyre.

Stimulues dhe freskues

Njësia e shitjeve: kutia me 15 filtra

SKU: 42415 Kategoritë: ,