Sale

Çaj Mente Bio

Original price was: L490.Current price is: L250.

Infuzion me gjethe mente per te favorizuar tretjen dhe per nje efekt qetesues

ne trup dhe ne mendje.

Njësia e shitjeve: kutia me 15 filtra

SKU: C002 Kategoritë: ,