fbpx
 

Kafe Dekafeinato 250gr

L1,090.00

E lehtë dhe kremose.

16 in stock

SKU: 31217 Kategoritë: ,
Description

Përbëhet nga kafe natyrale dhe të larë, ndjehen aromrat e bukës së pjekur, çokollatës, karamelit.

Shënime
Weight 0.250 kg