Kapsula Çaj Fruta Pylli Organik Biodegradabile

L1,300

Çaj Fruta Pylli organik

Përzierje e frutave te pyllit organike të bluara në kapsulë.

Një infuzion i shijshëm me lule hibiscus, trëndafila, copa molle, manaferra dhe boronice e eger

Nga bujqësia organike

Paketimi: 25 kapsula

100% Fibra vegjetale

Nuk përmban metalet dhe derivatet e plastikës të dëmshme per shendetin dhe  mjedisin .

2 in stock

SKU: 42601 Kategoritë: ,
Përshkrimi

Përshkrimi:

Çaj Fruta Pylli organik

25 kapsula me infuzion organik të frutave te pyllit