fbpx
 

Çaj Fruta Pylli Bio

L590.00

Infuzion miks i Molles se eger, Hibiskus-it, Maferrave, Shtogut dhe i

Trendafilit te eger.

Njësia e shitjeve: kutia me 15 filtra

SKU: C005 Kategoritë: ,