Çaj I Zi Pikant Në Filtër

L690

Një çaj pak pikant pakistanez (Masala) me piper, xhenxhefil, karafil, vanilje dhe portokall.

E shkëlqyeshme me qumësht.

Stimulues dhe aromatik

Njësia e shitjeve: kutia me 15 filtra

SKU: 42412 Kategoritë: ,