Kafe Dekafeinato In Cialda 100 copë

L5,890

E lehtë dhe kremose.

5 in stock

SKU: 31047 Kategoritë: ,
Përshkrimi

Përbëhet nga kafeje natyrale dhe të larë, ndjehen aromrat e bukës së pjekur, çokollatë, karamel.