Go&Fun Energy Drink (24 kanace )

L2,136

GO & FUN Green Energy Drink®,

Minimumi i Porosise nje koli ( 24 cope )

Nje kanace 89 lek

Pije jo-alkoolike plot energji, me kafeinë origjinë natyrore, vitamina dhe ekstrakte bimore,të këndshme per shuarjen e etjes.Pa Taurine.

Me ekstrakt guarana ,matè, çaji jeshil, xhenseni dhe rhodiola .

 

Nuk ka gjëndje

SKU: 03 Category:
Përshkrimi

GO & FUN Green Energy Drink®,

Pije jo-alkoolike plot energji, me kafeinë origjinë natyrore, vitamina dhe ekstrakte bimore,të këndshme per shuarjen e etjes

të cilat kontribuojnë në zvogëlimin e lodhjes. Sasi e konsiderueshme të kafeinës(32mg / 100ml):

GO & FUN  shërbejeni të ftohtë.

Shije 100% natyrale. Pa gluten.Pa taurine.

Ekstrakt Guarana (0.2%), shije natyrale, ekstrakt i

Matè (0.1%), ekstrakt çaji jeshil (0.1%), kafeinë e

origjinë natyrore (0.032%), acid L-askorbik (Vitamina C),

Ekstrakt xhenseni (0.02%), ekstrakt Rhodiola (0.01%),

Nikotinamid (Vitamina B3), Kalcium D-pantothenat

(Vitamina B5), Piridoksina hidroklorur (Vitamina B6),

Cianokobalamin (Vitamina B12).