MILD Kapsule Biodegradabile

L1,100

Paketimi: 25 kapsula

100% Fibra vegjetale

E tretshme. E bërë me fibra të cilat zakonisht degradojnë në natyrë

Nuk përmban metalet dhe derivatet e plastikës të dëmshme per shendetin dhe  mjedisin .

105 in stock

SKU: 36001 Kategoritë: ,
Përshkrimi

Përshkrimi: Ky produkt ruan të paprekura karakteristikat origjinale aromatike të kafeve natyrale, por “pasurohet” dhe “freskohet” nga kafetë që vijnë nga qendra e Amerikës shpesh identifikohet si kafe e butë.

Përshkrimi i shijimit: E ëmbël, plot trup, çokollatë, malti, me një strukturë aromatike të pasur dhe të freskët dheme një shije të jashtëzakonshme frutash të pjekura dhe të thata si bajame dhe lajthi.

Aromat kryesore: E thekur, kore buke, mjaltë, shurup panje, çokollatë e zezë.