fbpx
 

#beetroot Tag

Beetroot (Panxhari), Turmeric (shafran i Indisë) dhe Matcha: të gjitha ngjyrat e vjeshtës në Pascucci Caffe. Vjeshta po vjen dhe gjethet qe bien mbushin qytetet tona me ngjyra të mrekullueshme. Ne vendosëm të marrim këto nuanca kromatike duke krijuar 3 produkte të reja,...