Pluhurat “Magjik” ne baret Pascucci

   
Beetroot (Panxhari), Turmeric (shafran i Indisë) dhe Matcha: të gjitha ngjyrat e vjeshtës në Pascucci Caffe.

Vjeshta po vjen dhe gjethet qe bien mbushin qytetet tona me ngjyra të mrekullueshme. Ne vendosëm të marrim këto nuanca kromatike 
duke krijuar 3 produkte të reja, rreptësisht organike, pa gluten dhe pa sheqer. Këto janë "Latte-t" tona te stines.

Beetroot (Panxhari): qumështi me pluhur panxhari, sheqer kokosi dhe xhenxhefil, ka veti të mëdha antioksiduese
Turmeric(Shafran i Indisë): qumështi me pluhur shafran i Indisë, sheqer kokosit, kanellë dhe xhenxhefil, ka veti antibiotike dhe energjike
Matcha: qumësht me pluhur çaji jeshil( matcha japonez )dhe sheqer kokosi, i pasur me veti energjie dhe antioksiduese.
Dhe këto janë vetëm disa nga lajmet e vjeshtës së Pascucci… Ejani t’i zbuloni të gjitha në dyqanet tona!
 *Per ti blere keto produkte klikoni ketu