Çaj Mente & Cedro

L1,650

Përzierje e frutave, luleve dhe bimëve për infuzion në paketim 100 g

Përbërësit: gjethet e mentës (47.5%), druri kedri (12.5%), lëvozhga portokalli (10%), trëndafili, lulet hibiscus, copa mollë (10%)

Mbajeni në një vend të ftohtë dhe të thatë.

Udhëzimet e përgatitjes:

20/25 g / l; ujë në 100 ° C; 7-10 min.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 ml:

Energjia: 13 kJ / 3 kcal

Yndyra: <0,5 g

Prej të cilave acide yndyrore të ngopura: <0,1 g

Karbohidratet: 0.7 g

Prej të cilave sheqerna: 0.3 g

Proteina: 0,1 g

Kripë: 0,025 g

SKU: 42483 Kategoritë: ,
Shënime
Weight 0.100 kg