Sale

Çaj Miks Agrumesh Bio

Original price was: L490.Current price is: L250.

Infuzion miks agrumesh si Molla e eger, Hibiskus, Portokall,

Limon dhe Trendafilit te eger.

Njësia e shitjeve: kutia me 15 filtra

SKU: C006 Kategoritë: ,