Matcha

L1,990

Caj Japonez Bio Matcha rrjedh nga bima Camellia sinesis.

Permban deri në 10 herë më shumë antioksidantë se caji jeshil normal.

Konsumi i rregullt i Matchas mund të ndihmojë për të ulur mundësinë e sëmundjeve, si ato kronike, plakjen e parakohshme, çrregullime të gjëndjes shpirtërore, reduktim të kujtesës dhe mundësisht deri në trajtimin e kancerit, duke rritur përmirësimin e shëndetit dhe vitalitetin.

 

Karakteristikat:

-Detoxifikuese
-Rrit nivelin e Energjisë
-Permirëson funksionimin e trurit
-I pasur me antioksidantë
-Forcon sistemin imunitar

 

Paketimi: 30 gr

Nuk ka gjëndje

SKU: 42496 Category: