Moka 2 Filxhanë Qeramike

L5,900

Bërësi i kafesë moka qeramike i prodhuar në Itali, me ngjyrë të bardhe. Kapaciteti 2 gota.

 

SKU: 52064 Kategoritë: ,
Përshkrimi

Pesha neto: 360 g

Makineta e kafes Pascucci është bërë me materiale të papërpunuara me cilësi më të lartë dhe kanë një linjë të këndshme dhe tërheqëse.

Fundi i dyfishtë dhe shpërndarësi i nxehtësisë së bojlerit lejojnë që kafeja të rrjedh shumë butë .