Çaj Matcha & Xhinxher Bio

L280

Pije e bërë nga infuzion i çajit Macha me xhenxhefil

Paketimi: Shishe qelqi me kapak

Sasia e një shishe të vetme: 330 ml

Njësia e shitjeve: 6 shishe
Përbërësit: Infuzion i 88.8% çaj matcha (ujë, 0,10% çaj matcha), sheqer kaf, 4% lëng xhenxhefili (95% lëng xhenxhefili, lëng limoni), lëng limoni i përqendruar.

 

SKU: 42172 Kategoritë: ,
Përshkrimi

Magazinimi: Pas hapjes, mbajeni të mbyllur në një vend të freskët në + 4 ° C dhe konsumoni shpejt.

Metoda e përdorimit: Produkti mund të konsumohet në çdo kohë të ditës. Shkundni produktin para konsumimit.

Në lidhje me përbërësit, konfirmojmë se ato nuk përmbajnë organizma të modifikuar gjenetikisht.

Vlerat ushqyese për 100 ml:

Energjia 29kcal / 124 kJ

Yndyrë 0 g

prej të cilave acide yndyrore të ngopura 0 g

Karbohidratet 7.3g

prej të cilave sheqerna 7.1 g

Proteina 0 g

Kripë 0.01 g

Shënime
Weight 0.330 kg