fbpx
 

PANETTONE MOKA ETIOPIA

L2,690.00

Panettone e mbushur me kafe Pascucci nga Etiopia. Pa fruta të ëmbëlsuara dhe rrush të thatë.
Produkt furre me maja natyrale.
1000 gr 
SKU: 42335 Kategoritë: ,
Shënime
Weight 1 kg