fbpx
 

PANETTONE CAFFELATTE

L1,990.00

Aromat e kafesë kombinohen me ëmbëlsinë e çokollatës së bardhë të shkrirë në brumë në një shpërthim shijesh.

Panetone pa rrush të thatë dhe agrume të ëmbëlsuara, me pika çokollatë të bardhë dhe kafe.

Produkt furre me maja natyrale.
750 gr 
SKU: 42390 Kategoritë: ,
Shënime
Weight 0.75 kg