Çaj Frutash

L1,600

Përzierje e frutave të ndryshme për infuzion në paketën 200 g

Përbërësit: copëza molle (45.5%), trëndafil, lule hibiscus, lëvore limoni (7.5%), lëvozhgë portokalli (7.5%), aromë limoni

Mbajeni në një vend të ftohtë dhe të thatë

Udhëzimet e përgatitjes:

20/25 g / l; ujë në 100 ° C; 7-10 min.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 ml:

Energjia: 13 kJ / 3 kcal

Yndyra: <0,5 g

Prej të cilave acide yndyrore të ngopura: <0,1 g

Karbohidratet: 0.7 g

Prej të cilave sheqerna: 0.3 g

Proteina: 0,1 g

Kripë: 0,025 g

SKU: 42480 Kategoritë: ,
Shënime
Weight 0.200 kg